آموزش رابطه جنسی برای تازه عروس هانویسنده: در شهریور ۲۶, ۱۳۹۸

آموزش رابطه جنسی

آموزش رابطه جنسی


منشا نیرو و لذت جنسی در مغز است.در واقع مغز است که سیستم تناسلی را به فعالیت وا می دارد.به همین دلیل است که وقتی فرد در هنگام عصبانیت، ناراحت بودن یا اضطراب ،میل جنسی را حس نمی کند. آموزش رابطه جنسی اصلی مهم است که اگر از ابتدا روجین آموزش های لازم را فراگیرند،کیفیت رابطه جنسی بهتر شده شده و درنتیجه کیفیت زندگی نیز بهتر می گردد.

با دنیای جنسی مردان آشنا شوید

اگر شما از آن دسته زن هایی هستید که بر این باورید که خود را در اختیار همسرتان قرار دهده و او خودش همه کار ها را می کند باید بگویم در اشتباه هستید.دنیای حنسی مردان بسیار گسترده و پیچیده تر از آن است که فکرش را می کنید.

خانم ها به طور غریضی تمایل به خود نمایی و آقان تمایل به جذب این خود نمایی دارند. این جا است که قوه ی تخیل آقایان فعال می شود.جنس مذکر از هنگام بلوغ بار ها و بار ها به رابطه جنسی فکر کرده است.
خیال پردازی در ذهن مردان گسترده و دقیق است .همین باعث شده است تا سلیقه های مختلفی داشته باشند.به عنوان مثال بعضی از آقایان با خانم های چاق و بعضی دیگر با خانم های لاغر تحریک می شوند،بعضی جدب پوست سفید و بعضی دیگر جذب پوست گندمی می شوند. و هزاران نمونه ی دیگر.به همین علت است که اگر خانم ها از یک الگو پیروی کنند لزوما برای تمامی مردان جذاب نخواهند بود.

همه این توضیحات در نهایت برای داشتن ازدواجی موفق و زندگی شاداب و سالم است.در ادامه باما همراه باشید.

آموزش رابطه جنسی

آموزش رابطه جنسی

مردان با چه چیز هایی تحریک می شوند؟

لباس زیر های مهیج و تحریک کننده

تقریبا تمام مردان با دیدن برجستگی های همسرشان تحریک می شوند.پس لازم است لباس هایی بپوشید که این برجستگی ها را بیشتر نمایش دهد. برای تحریک بیشتر مردان می توانید لباس زیر های جذاب رنگی و توری استفاده کنید. بد نیست بدانید که یک زن نیمه عریان تحریک پذیری بیشتری نسبت به زن عریان در مردان دارد.

لحن صحبت کردن

یکی از کارها و رفتارهایی که موجب تحریک مرد می شود رفتارهایی مانند عشوه و ناز زنانه قبل از آغاز نزدیکی است .صدای زن میتواند برای مرد محرک جنسی باشد، پس در فرایند تحریک کردن همسرتان صدا و لحن خود را تغییر دهید. حرف های عاشقانه ،نگاه های معنا دار ،نوازش و ماساژ و تحریک آلت تناسلی بسیار در کیفیت رابطه تاثیر دارند. همچینی در روابط جنسی سکوت اختیار نکنید ، با صدا های تحریک آمیز او را به کار هایی که از آن لذت می برید تشویق کنید.

بوی عطر

قبل از هرچیزی باید بگوییم یکی از نشانه هایی که نشان دهنده ی اهمیت رابطه جنسی و شریک جنسی برای شما است در وهله ی اول ، رعایت مسائل بهداشتی و آرایش و زدن موهای زائد بدن و شرمگاهی است.
در تبلیغات عطر ها بسیار دیده ایم که گفته میشود این عطر برای جذب جنس مخالف عالی است.پس تاثیر عطر مناسب را دست کم نگیرید!البته این امر به سلیقه همسرتان بستگی دارد. از همسرتان در مورد بوی عطر خود سوال کنید و طبق سلیقه ی او خریداری کنید. سعی کنید عطری که قبل از رابطه زناشویی استفاده می کنید با عطر روز مره تان متفاوت باشد.

پیش قدم شدن برای رابطه جنسی

در اغلب مواقع مردان برای شروع یک رابطه جنسی پیش قدم می شوند ولی اگر گاهی اوقات همسرشان برای برقراری رابطه پیش قدم شود آن ها بیشتر تحریک می شوند زیرا پیش قدم شدن زنان نشانه میزان علاقه به همسر خود است.

ماساژ دادن

برای تحریک همسر خود می توانید در ابتدا فضای اتاق خواب را با یک موزیک ملایم یا خوشبو کننده ها مطبوع و آرامش دهنده کنید. سپس با حرکات ساده ای مانند ، ماساژ شانه ها ، لغزاندن دستتان روی پوست نوشتن عبارات عاشقانه مانند دوستت دارم بر روی پشت و نوازش بازو و صورت او شروع کنید.می توانید تعدادی بالش نرمزیر پاها و سرش قرار داده و سپس با روغن مخصوص ماساژ تمام بدن او را ماساژ دهید. این کار باعث نفوذ انرژی شما درون او می شود.

 

نکته مهم و کلیدی:برای اینکه مردان جذب شما شوند لازم نیس صورت و بینی و لب و گونه و مو و رنگ مو و رنگ پوست و اندام خودتان را تغییر دهید و مصنوعی شوید. توجه زیاد از حد به ظاهر باعث می شود نگاهی ابزاری به شما شود.
اجازه دهید فردی که شما جزء سلیقه های وی هستید شما را همانگونه که هستید انتخاب کند.

آموزش رابطه جنسی

آموزش رابطه جنسی

در حین رابطه جنسی برای همسرتان چگونه باشید؟

فعال باشید

خیلی از خانم ها متاسفانه موقع رابطه زناشویی خود را تنها در اختیار همسرشان قرار میدهند و هیچ فعالیتی انجام نمیدهد ، طبیعی است که بعد از چند ماه همسرتان نسبت به شما سرد شود ، در حین رابطه جنسی مبتکر باشید و رابطه را مدیریت کنید.

ناز کنید

شوهرتان را سیر کنید اما سیراب نکنید ، برای تحریک بیشتر بلافاصله شروع نکنید ، وقفه ایجاد کنید ، برای شوهرتان برقصید ، ناز کنید.
هیجانی و با اشتیاق رفتار کنید

برخی خانم ها بعلت عدم آمادگی قبلی یا دلایل دیگر ، فقط تمایل دارند شوهرشان زود کارش را انجام دهد و تمام شود ، اگر مشکلات زناشوئی و احساسی در زندگی شما وجود دارد حتما آنرا برطرف کنید و با شوق و هیجان همبستر شوید. مشکلات خود را به تخت خواب نبرید.

تظاهر به ارگاسم نکنید

اونطور که فکر میکردید نبود ؟ تحریک شدید اما لذت نبردید و ارگاسم را تجربه نکردید ؟ اگر به تازگی فعالیت جنسی خود را آغاز کرده باشید غیر طبیعی نیست شما به زمان نیاز دارید مدت زمان پیشنوازی را افزایش دهید ، تظاهر به ارگاسم ظلمی در حق خودتان و همسرتان است چرا که مردان به مرور متوجه آن میشوند و احساس ناتوانی به آنها دست میدهد ، ارگاسم نیاز به تمرین دارد.

استرس دشمن رابطه جنسی

اضطراب ،ترس ،استرس ،از دشمنان جدی رابطه جنسی وتحریک پذیری میباشند. کیفیت رابطه جنسی برای زن و مرد مشروط به آمادگی ذهنی میباشد ، دغدغه های کاری و روحی بر تحریک پذیری و میل جنسی موثر است شاید در وقت دیگر مناسب باشد ، رابطه جنسی صرفا دخول و انزال نیست و میتوان در شرایطی با معاشقه هر چند کوتاه زنان را تا شبی دیگر آرامش داد.

شخصیت مردان در رابطه جنسی

شاید شوهر شما در اجتماع فردی جنتلمن باشد ، اما لزوما بدین معنا نیست که در رختخواب نیز یک جنتلمن باشد ، مانع عملی کردن خیالپردازیهای جنسی او نشوید و اجازه دهید خودش را رها کند ، شخصیت اکثر مردان در رابطه جنسی بسیار متفاوت تر از رفتار روزانه آنها میباشد ، شاید از رفتارهایی خوششان بیاید که حتی شما تصورشم نمیکردید.

اگر شوهر شما دچار اختلال جنسی است

در ابتدای ازدواج و آغاز فعالیت جنسی ، شاید همسر شما در کمتر از ۳ دقیقه دچار انزال شود ، این فرایند در ابتدای دوره فعالیت جنسی غیر طبیعی نمیباشد هر چه تعداد دفعات نزدیکی بیشتر و فواصل بین انجام آن کمتر باشد مدت زمان انزال شوهرتان افزایش میابد.صبر داشته باشید و اورا راهنمایی کنید تا بداند از انجام چه کار هایی خوشتان می آید.

شوهرتان بعد از رابطه جنسی زود میخوابد

اگر همسرتان پس از رباطه جنسی احساس خوب آلودگی و خستگی کرد ،این را نشان بی توجهی قرار ندهید. فعل و انفعلات شیمائی بدن مردان بعد از رابطه جنسی و ترشح دوپامین باعث خواب آلودگی آنها و خستگی آنها میشود. درصورتی که زنان پس از رابطه جنسی نیاز به نوازش و توجه دارند.اگر احساس خواب زیاد نداشته باشد می توانید با یک نوشیدنی و ماساژ سراغ او بروید.

 

زندگی زناشوییمقالات

بدون نظر